Challandes: Skuadra dhuroi një spektakël të vërtetë
Trajneri i Kosovës, Bernard Challandes ka thënë pas ndeshjes se ishte një fitore e madhe dhe e merituar.

“Kemi pasur shumë mundësi që të përfundonin më shpejt këtë ndeshje. Por, në pjesën e dytë ja falëm atyre golin e barazimit”.

“Pas u barazua 1-1, 3-4 minuta ishim jo të mirë por pas kësaj skuadra tregojë karakter, ne luajtëm lojën tonë dhe kjo është e mirë për të ardhmen tonë. Është e rëndësishme sepse fituam si skuadër dhe kjo është e rëndësishme”.

“Kjo ndeshje ishte një spektakël i mirë për tifozët tanë”, përfundoi Challandes. /albeu.com/
Shtuar më 11/10/2018, ora 23:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori