Champions: Ibra pret Barcelonën
Pëlqej
Pasi i ka shënuar Juventusit dhe Interit, Ibrahimovic vë nën shënjestër Barcelonën.Të paktën siç shkruan edhe e përditshmja spanjolle As, sipas të cilës Ibrahimovic uron që fayën tjetër Milanit ti qëllojë të ndeshet me Barcelonën. “ Pasi i është hakmarrë Interit me një gol në derbi, shkruan gazeta, suedezi ëndërron të kthehet në Kamp Nou dhe të eleminojë barcelonën nga Champions League. (albeu.com)
Shtuar më 25/11/2010, ora 21:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori