CHAMPIONS/ Inter - Real Madrid, formacionet zyrtare (FOTO LAJM)

InterReal Madrid është kryendeshja e mbrëmjes në Ligën e Kampionëve.

Të dy skuadrat kanë nevojë të madhe për pikët e plota në këtë ndeshje, për të kaluar tutje në fazën e grupeve.

Ndeshja mes Interit dhe Real Madridit fillon nga ora 21:00.

Shtuar më 25/11/2020, ora 20:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori