SHORTI/ Ja në cilin grup do të jetë Bayerni
Bayer nuk ka bërë ndonjë lëvizje të bujshme në merkato por ka mbajtur të gjithë grupin dhe mbi të gjitha Kovac ka rikthyer harmoninë tek Leëandoëski dhe fitimi i trofeut është një detyrim.

Bayern do të bëjë pjesë në grupi E
Shtuar më 30/08/2018, ora 18:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori