CHAMPIONS/ Këto janë përballjet e ditës së sotme, kryesor mbetet super dueli Inter - Real

Sonte (e mërkurë) do zhvillohen tetë ndeshje tejet interesante në kuadër të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve.

Derbi i sotëm do jetë mes Interit dhe Real Madridit, përballje që assesi s’duhet humbur.

Borussia Monchengladbach është nikoqir i Shakhtarit, ndërsa Manchester City mysafir i Olympiacos Piraeus, dy ndeshje që nisin në ora 18:55.

Kurse, në ora 21:00 do zhvillohen këto gjashtë super sfida:

Ajax – Midtjylland

Atletico Madrid – Lokomotiv Moscow

Bayern Munich – RB Salzburg

InterReal Madrid

Liverpool – Atalanta

Marseille – FC Porto.
Shtuar më 25/11/2020, ora 14:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori