Champions League, ja duelet e mbrëmjes së sotme (FOTO )
Champions League sonte në mbrëmje do të zhvillojë ndeshjet e raundit të katërt në Grupet E, F, G, H.

Dueli më interesant do të luhet në Torino, atje ku Juventus do të tentojë që të sigurojë kualifikimin për në raundin tjetër në rast të një fitoreje të mundshme.

Një sfidë shumë interesante është edhe ajo që do të luhet në Londër mes Tottenham dhe Leverkusen, pasi do të vendoset shumë për fatet e kualifikimit të këtyre dy skuadrave. /albeu.com/

Shtuar më 02/11/2016, ora 10:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori