E FUNDIT/ Kallëzohet në prokurori Erion Veliaj
Champions League ndryshon pamje (VIDEO)


Pëlqej
Champions League për sezonin e ardhshëm 2018/19 ka vendosur që ndryshoj "lukun" e saj.

Me anë të një video në faqen zyrtare të twitter-it UEFA Champions League na njeh me ndryshimet e bëra për sa i përket "barndit" të saj.

video shihen disa nga momente më spektakolare të "yjeve" të futbollit bashkë me ngjyrat dhe dizajnin e ri bazuar në dritat e areolave në polet e tokës. /albeu.com/


Shtuar më 11/06/2018, ora 17:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori