CHAMPIONS/ Manchester United me mungesa të rëndësishme ndaj PSG-së
Skuadra e Manchester United do të jetë pa tre yjet e ekipit kundër PSG-së në ndeshjen e vlefshme për fazën e grupeve të Champions Leagues.

Harry Maguire, Edinson Cavani dhe Mason Greenëood nuk janë ftuar për ndeshjen e së martës kundër skuadrës franceze

Maguire dhe Greenwood janë të dëmtuar, kurse Cavani sapo ka filluar të stërvitet dhe ende nuk është i gatshëm për të luajtur.

Ndeshja do të zhvillohet në ora 21:00 në "Parkun e Princave".


Shtuar më 20/10/2020, ora 08:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori