CHAMPIONS/ Manchester United – PSG, formacionet e mundshme
Manchester Unitedi pret sot në "Old Trafford" PSG-në, përballje e vlefshme për xhiron e pestë të fazës së grupeve.

Dy skuadrat ende nuk e kanë siguruar kualifikimin dhe do mundohen të arkëtojnë pikët e plota.

"Djajtë e Kuq" me fitore do siguronin kualifikimin, derisa PSG-ja duhet të fitojë në mënyrë që të mbetet në garë, meqenëse ka pikë të barabarta me RB Leipzigun.

Formacionet e mundshme:

Manchester United: Henderson; Wan-Bissaka, Maguire, Lindelof, Telles; De Beek, McTominay, Fred; Fernandes; Rashford, Cavani.

PSG: Navas; Bakker, Kimpembe, Marquinhos, Florenzi; Verratti, Pereira, Herrera; Di Maria, Mbappe, Neymar.
Shtuar më 02/12/2020, ora 09:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori