CHAMPIONS/ Mbyllen pjesët e para, këto janë rezultatet (VIDEO)
Janë mbyllur pjesët e para të ndeshjeve në Champions.

Supersfida mes Realit dhe Manchester City ende nuk është zhbllokuar duke u mbyllur me rrjeta të pa prekura.

Ndërkohë ka befasi në ndeshjen Lyon-Juventus.Francezët udhëheqin 1-0 ndaj italianve me golin e Tousart. /albeu.com/


Shtuar më 26/02/2020, ora 21:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori