Champions: Mposhten Arsenali dhe Fiorentina (VIDEO)
Albeu.com
Humbje e Arsenalit si mysafir i Portos me rezultat 2-1. Edhe Fiorentina u mposht në Allianz Arena nga gjermanet e Bayern Munichut, me rezultat 2-1.Rezultati 2:1 i ndeshjes Bayern Munich - Fiorentina, lë gjithçka të hapur, duke qenë se ndeshja kthyese zhvillohet në Artemio Franchi, ndërsa Fiorentina ka shënuar një gol në terren mysafir, ndërkohë që ndeshja kthyese Arsenal - Porto do të zhvillohet në Emirates dhe Arsenali do ta ketë mundësinë që ta përmbysë këtë disavantazh.


Ja golat:

Porto 2 - 1 Arsenal

Bayern 2 : 1 Fiorentina

Shtuar më 18/02/2010, ora 05:25
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori