"Champions off", Eva Murati me bikini "tërbon" Instagramin (FOTO LAJM)

Eva Murati është një nga vajzat më të dashura të ekranit shqiptar. Moderatorja e famshme ka zgjedhur të kalojë disa ditë pushimi në bregdet, ku sigurisht nuk kanë munguar fotot në “Instagram”.

Champions League tashmë ka stopuar dhe Eva ka gjetur kohë për të pushuar. “Champions pushim, me pushime përsëri”, shkruan moderatorja.

Murati nuk nguron të postojë foto të ndryshme në “Instagram” dhe format e saj janë perfekte. Tashmë të gjithë tifozët po presin rifillimin e kompeticionit europian, për të parë sërish bukuroshen në ekran.
Shtuar më 31/08/2020, ora 16:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori