Champions: Përfundojnë pjesët e para, ja të gjitha rezultatet

Përfundojnë pjesët e para në ndeshjet e ditës së mërkurë në Ligën e Kampioneve.

Bie në sy fitorja 2-0 e Real Madrid ndaj Borussia Monchengladbach, falë dopietës së Karim Benzema.

Ndërkohë, ndeshje mes Inter dhe Shakhtar Donetsk u mbyll në barazim pa gola. Me këtë rezultat zikaltërit largohen nga kompeticionet evropiane, ndërsa ukrainasit shkojnë në Ligën e Europës.

Shtuar më 09/12/2020, ora 21:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori