CHAMPIONS/ PSG-Leipzig, formacionet e mundshme
Sonte (e martë) do zhvillohet ndeshja interesante mes PSG-së dhe RB Leipzigut, e vlefshme për Ligën e Kampionëve.

Në xhiron e fundit, Leipzigu arkëtoi pikët e plota dhe synon ta bëjë të njëjtën gjë më shpresën që të kualifikohet tutje.

Sidoqoftë, "Parisienët" vazhdojnë të shihen si favoritë, meqenëse janë edhe vendas.

Formacionet e mundshme:

PSG (4-3-3): Navas; Florenzi, Pereira, Diallo, Kurzaëa; Marquinhos, Rafinha, Herrera; Neymar, Mbappe, Di Maria.

RB Leipzig (3-4-2-1): Gulacsi; Upamecano, Konate, Orban; Angelino, Kampl, Sabitzer, Haidara; Nkunku, Forsberg; Poulsen.

Shtuar më 24/11/2020, ora 10:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori