CHAMPIONS/ PSG pa treshen sulmuese ndaj Leipzig
PSG do të luaj nesër ndeshjen e tretë në Champions League ndaj skuadrës gjermane të Leipzig.

Në këtë takim do të mungojë Neymar Junior, Mauro Icardi dhe tashmë është konfirmuar edhe mungesa e Kylian Mbappe, i cili nuk do të udhëtoj për shkak të dëmtimit.

Të dy klubet kanë nga tre pikë në grupin H, ndaj rezultatet në dy takimet e ardhshme që do t’i luajnë mes vete do të thonë shumë për kualifikimin nga grupi.
Shtuar më 03/11/2020, ora 10:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori