CHAMPIONS/ Sevilla – Chelsea, formacionet e mundshme
Sonte (e mërkurë) do zhvillohet sfida mes Sevillas dhe Chelseas, e vlefshme për xhiron e pestë në fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve.

Dy skuadrat kanë siguruar kualifikimin në raundin tjetër, por do ‘luftojnë’ për vendin e parë në tabelë.

Formacionet e mundshme:

Sevilla: Vaclik; Navas, Kounde, Carlos, Rekik; Jordan, Reges, Rakitic; Vazquez, En-Nesyri, El Haddadi.

Chelsea: Mendy; Azpilicueta, Rudiger, Zouma, Emerson; Jorginho, Kovacic; Hudson-Odoi, Havertz, Pulisic; Giroud.
Shtuar më 02/12/2020, ora 10:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori