CHAMPIONS/ Shakhtar – Real Madrid, formacionet e mundshme
Sonte (e martë) do zhvillohet sfida interesante mes Shakhtarit dhe Real Madridit.

"Los Blancos" iu nevojitet fitorja që të sigurojnë kualifikimin në raundin tjetër.

Ndërsa, vendasit do mundohen të arkëtojnë pikë me shpresën për kualifikim ose së paku pjesëmarrjen në Ligën e Evropës.

Formacionet e mundshme:

Shakhtar: Pyatov; Dodo, Bondar, Kryvtsov, Matyivenko; Marlos, Stepanenko, Patrick; Tete, Moares, Solomon.

Real Madrid: Courtois; Nacho, Varane, Militao, Mendy; Modric, Casemiro, Kroos; Vazquez, Benzema, Vinicius.

Shtuar më 01/12/2020, ora 12:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori