Champions sonte dhuron spektakël, ja super ndeshjet (FOTO)

Sonte në mbrëmje do të luhen të tjera ndeshje të dyta të fazës së grupeveChampions League. Skuadrat e grupeve A, B, C dhe D do të synojnë që të arrijnë objektivat e tyre, teksa nuk mungojnë edhe përplasjet e mëdha.
'
Një e tillë padyshim do të jetë ajo mes dy vëllezërve Xhaka, të cilët do të sfidohen sërish, por tashmë jo me kombëtare. Arsenali i Wenger do të tentojë që të ruajë formën e mirë të kampionatit ndaj Baselit, që gjithmonë u ka hapur probleme ekipeve angleze, raporton Albeu.

Super dueli i mbrëmjes luhet mes Atletico Madrid dhe Bayernit, në një duel që vendos shumë për vendin e parë në grupin D. Barcelona ndërkohë udhëton në Gjermani për t'u përballur me Gladbahun. /albeu.com/
Shtuar më 28/09/2016, ora 11:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori