Chelsea, 200 milionë stërlina për merkaton e janarit, piketon dhe Hysajn
Pëlqej
Chelseamerkaton janarit do të hyjë fuqishëm. Të paktën kshu citon e përditshmja ‘’The Expres” duke bër të ditur se klubi Londërs do shpenzojë reth 200 milionë stërlinamerkaton e janrit.

Blutë kanë piketuar të paktën 4 lojtarë mes tyre bën pjesë dhe Elseid Hysaj. Tekniku Italian kërkon ta ketë sërish nën urdhrat e tij mbrojtësin e kombëtares shqiptare, pasi më parë e e ka stërvitur tek Empoli dhe Napoli.

Mendohet se Chelsea për Hysaj do ti ofrojë Napolit reth 40 milionë stërlina. Emra të tjerë që kërkon Sarri janë: Nathan Ake i Burnemouth, Christian Pulisic i Borusia Dortmund. /albeu.com/
Shtuar më 18/11/2018, ora 10:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori