Chelsea, 25 milionë euro për Jovetiç
Stevan Jovetiç, fantazisti malazez i Fiorentinës, mund të ndërrojë fanellë sezonin e ardhshëm. Ballkanasi ka nevojë për stimuj të rinjë në mënyrë që të bëhetë një kampion i madh, pasi mundësitë ekzistojnë për tu bërë i tillë.

Talenti malazez kërkohet nga emra të mëdhenjë të futbollit botëror si: Milan. Manchester United dhe Bayern Mynih por kësaj liste i shtohet edhe Chelsea i Roman Abramoviç, i cili ka gati 25 milionë euro për lojtarin e Fiorentinës.

Vështirë se një klub si vjollcët të refuzojë një ofertë të tillë për malazezin. /albeu.com/
Shtuar më 05/03/2012, ora 17:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori