Chelsea, 7 dëshirat e Mourinhos (FOTO LAJM)

Radamel Falcao - Atletico Madrid
Edhe pse nuk është ulur ende zyrtarisht në stolin e Chelsea Jose Mourinho po fillon që tani për merkaton e verës. Ish trajneri i Real Madrid i ka idetë e qarta: Fernando Torres dhe disa futbollistë të tjerë nuk do të jenë pjesë e planeve të tij ndaj dhe i ka dërguar një listë urgjente presidentit Roman Abramovich në lidhje me emrat e rinj që dëshiron në skuadër.


Sipas asaj që shkruan sot britanikja "The Mirror", rusi do ti verë në dispozicion teknikut portugez 11o milionë sterlina ose 116 milionë euro për merkaton e verës.

"Special One" dëshiron shtatë lojtarë ky mes tyre spikat edhe spanjolli i Malagas, Isco, i cili është në negociata edhe me ish ekipin e tij, Real Madrid. /albeu.com/
Shtuar më 23/05/2013, ora 17:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori