Chelsea afër nënshkrimit me të riun Cristian Manea
Pëlqej
Chelsea raportohet se është në prag të nënshkrimit të yllit në ngritje Cristian Manea.
Dolce Sport bën të ditur se Blutë e kanë fituar garën për mbrojtësin shumë të vlerësuar, i cili ka joshur interesimin e shumë kubeve evropiane.

Manea, 17-vjeçar, do të nënshkruajë kontratë afatgjate në Stamford Bridge dhe pritet menjëherë të huazohet ose te skuadra holandeze Vitesse ose te spanjollët e Mallorca.

Marrëveshja për të nënshkruar me Manea do të vazhdojë t’i japë më shumë opsione menaxherit Jose Mourinho.
Shtuar më 15/09/2014, ora 14:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori