Chelsea: Ancelotti mund të largohet
Pëlqej
Anceloti
Tre të dhëna bëjnë një provë, dhe tek Chelsea jemi tashmë tek e dyta. Carlo Ancelotti duket se është shumë larg nga një konfirmim I mundshëm në pankinën e Bluve pas një kontrate që parashikon një zgjidhje kontrate pas sezonit që po kalon. Shthet, në fakt edhe largimi I këshilltarir të Abramovic për klubin, Andersen I cili ishte edhe ura lidhëse mes trajnerit dhe presidentit. Kështu për sezonin tjetër mund të kemi ndryshim trajneri për Chelsea dhe tek pankina e bluve mund të ulet Pep Guardiola.(albeu.com)
Shtuar më 27/11/2010, ora 15:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori