Chelsea bën detyrën, mposht 2-0 Brighton (VIDEO)Chelsea ka mposhtur në shtëpi 2-0 Brighton.

Golat për Blutë i realizoi Jorginho nga pika e bardhë në minutën e 50-të dhe në të 76-tën Willian të cilët i dhuran 3 pikë të arta skuadrës së Lampard.

Me këtë fitore Chelsea merr përkohësisht vendin e 6-të në tabelë me 11 pikë.
Shtuar më 28/09/2019, ora 18:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori