Chelsea bën gati shifrën stratosferike për transferimin e Asensios
Chelsea së fundim i është qepur keq yllit të Real Madridit, Marco Asension.

Siaps raportimeve të Don Balon londinezët duan të "ndihmojnë" presidentin e Real Madridit, Florentino Perez, për t’i mbushur arkat. Për këtë arsye sipas të njëjtit burim, Asensio do të tentohet të joshet, pavarësisht se Perez nuk dëshiron ta shesë 22-vjeçarin.

Perez dhe Reali i Madridit e shikojnë 22-vjeçarin si e ardhmja e klubit, por Chelsea do të bëjë maksimumin e saj. /albeu.com/
Shtuar më 14/03/2018, ora 11:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori