Chelsea, Cavani në krahët e Mourinhos?
Protagonist i një sezoni jo shumë të mirë me Paris Saint Germain, Edinson Cavani mund të përfundojë në Premier League gjatë merkatos së ardhshme të futbollit. Përveç Manchester United, sipas asaj që raporton "Metro", edhe Chelsea po interesohet për bomberin uruguajan.

A do të arrijë Jose Mourinho të mposhtë konkurrencën e "Djajve të Kuq" dhe të paguajë kërkesat ekonomike të PSG-së? Kjo mbetet për tu parë në muajt në vijim.

Cavani u transferua në Francë nga Napoli verën e shkuar për shumën e 63 milionë eurove dhe kur jemi në javën e 24 të Ligue I ka shënuar 13 gola. /albeu.com/
Shtuar më 08/02/2014, ora 15:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori