Chelsea-City, Mourinho feston me tifozët (FOTO LAJM)

Minuta e 90: Fernando Torres përfiton nga një gabim i mbrojtësit dhe portierit të Manchester City për të shënuar golin që i jeop fitoren 2-1 Chelseat dhe vendin e dytë në klasifikimin e Premier League-s. Jose Mourinho nuk përmbahet dhe shkon të festojë me tifozët e tij në "Stamford Bridge".

Më sipër keni disa imazhe të festës së çmendur të portuegezit. /albeu.com/
Shtuar më 28/10/2013, ora 10:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori