E FUNDIT/ Sherr mes uniformave blu, shkarkohen 2 shefa të policisë rrugore
Chelsea deklason PAOK-un
Chelsea ka shënuar edhe golin e katër në "Stamford Bridge".

Ai që ka shënuar është sulmuesi spanjoll, Alvaro Morata në minutën e 78'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 83'. /albeu.com/
Shtuar më 29/11/2018, ora 22:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori