Chelsea dëshiron nënshkrimin me lojtarin e rivalëve më të urryer
Toby Alderëeireld mund të lërë Tottenhamin dhe të transferohet te rivalët e Chelseamerkaton e verës.

Drejtuesit e londinezve janë gati t’u ofrojnë drejtuesve të “Spursave” shumën e 50 milionë eurove për kartonin e 29-vjeçarit. Mbrojtësi ndiqet me shumë interes edhe nga Real Madrid, Manchester United dhe Barcelona.

Gjithsesi, gjithçka mbetet e hapur deri në merkaton e verës, ku të gjithë do të synojnë futbollistin. /albeu.com/

Shtuar më 03/04/2018, ora 11:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori