Chelsea dhe Arsenal pas EmersonEmerson por kërkohet nga disa skuadra në Premier League. 19 vjecari aktualisht luan në kamionatin Brazilian te Atletico Minero si mbrojtës i djathtë .

Ai krahësohet në Brazil me Dani Alvesh.

Për Emersonin intereson dy klube Lodineze, Chelsea dhe Arsenal. /albeu.com/
Shtuar më 16/11/2018, ora 09:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori