Chelsea dhe Manchester City hyjnë në garë për Christian Eriksen
Dy gjigantët e Premier Leagues, Manchester City dhe Chelsea, kanë shprehur interesimin për të nënshkruar me mesfushorin danez, Christian Eriksen.

Skuadra më e dëshpëruar për ta përvetësuar futbollistin Eriksen mbetet Real Madridi.

Skuadra spanjolle deri tani ka bërë disa përpjekje për të arritur një marrëveshje me mesfushorin danez.

Eriksen ka kontratë me Tottenhamin deri në verën e vitit 2020. /albeu.com/
Shtuar më 17/01/2019, ora 18:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori