Chelsea dhe Manchester United duan shërbimet e mbrojtësit të Tottenhamit
Pëlqej
Dy skuadrat e mëdha angleze, Chelsea dhe Manchester United janë futur në garë për transferimin e mbrojtësit anësorë, Danny Rose.

Mediat angleze kanë raportuar se londinezët ashtu edhe nën kampionët e Anglisë e vlerësojnë shumë lojën e mbrojtësitTottenhamit.

Tottenham gjithashtu është e gatshme ta shesë lojtarin nëse merr një ofertë mbi 30 milionë euro. /albeu.com/
Shtuar më 17/05/2018, ora 17:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori