Chelsea dhe Manchester United fitojnë "me zor", Liverpul "ngec" në shtëpi
Chelsea fiton 0-1 ndaj Blackburn Rovers në ndeshjen e përfunduar vetëm pak minuta më parë. Golin e vetëm e shënoi Frenki Lampard në minutën e 51 të takimit.

Me të njëjtin gol ka fituar edhe Manchester United ndaj Sunderland falë auto-golit të ish-lojtarit të "Djajve", West Brown.

Ndërsa Liverpool nuk mundi të fitonte në shtëpi përballë Swansea e cila është ngjitur këtë sezon në Premier League. /albeu.com/
Shtuar më 05/11/2011, ora 17:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori