Chelsea dhe Manchester United zhgënjejnë (video)
Albeu.com
Zhgënjim i Chelsea-t para tifozëve të vet në Stamford Bridge. Ekipi tjetër anglez, Manchester United gjithashtu pësoi disfatë në Stadiumin Olimpik të Romës. Golat dhe detajet e këtyre dy ndeshjeve në vazhdim...AS Roma 2 - 1 Manchester United
Rome, Stadiumi Oimpik i Romes, 75 mije tifoze.

Golat:
Taddei minuta e 44 dhe Vuciniç minuta e 66-te per Romes dhe Rooney ne minuten e 60-te per Manchester.


Chlesea 1 - 1 Valencia CF

Londer, Stadiumi Stamford Bridge, 38 mije tifoz prezent ne stadium


Golat per FC Chelsea ne minuten e 53-te Drogba, ndersa per Valencia CF ne minuten e 36-te Da Silva.Chelsea-Valencia


Roma-Manchester United
Shtuar më 05/04/2007, ora 16:48
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori