Chelsea dhe PSV s'do e kene lehte
Albeu.com
Mbreme u luajt ndeshja e dyte e gjysme finales me prestigjioze ne bote, Liges se Kampioneve mes Chlesea dhe Liverpool. Finalja do te mbahet me 25 Maj ne Stamboll.Ne ndeshjen e pare Milani fitoi ndaj PSV Eindhoven me rezultat 2:0, ndersa mbreme Chelsea u detyrua te kenaqet me rezultat baraz 0:0. Ndeshjet e kthimit do te luhen javen e ardhshme, perkatesisht te marten Chelsea-Liverpool ndersa te merkuren Milan-PSV.
Shtuar më 28/04/2005, ora 12:47
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori