Chelsea dhe Real Madrid shkëmbejnë dy yjet e tyre
Pëlqej
Dy klubet të madhe evropiane; Chelsea dhe Real Madrid mund të shkënbejnë dy lojtarët e tyre në merkaton e transferimeve.

Ylli i Chelseat Eden Hazard mund të shkojë drejt Real Madridit, dhe Marco Asensio në Londër.

Asensio është i dëshpëruar për mungesën e minutave të ekipit të parë në Madrid, dhe thuhet se e konsideron Chelsea një destinacion të ëndërrave.

Reali ka patur një interes të gjatë për Hazardin, duke bërë një ndryshim potencialisht tërheqës për të dyja palët. /albeu.com/
Shtuar më 19/03/2018, ora 23:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori