Chelsea do ta tentojë sërish Dzekon
Sipas faqes spanjolle El Gol Digital, Chelsea po përgatit një tjetër përpjekje për të marrë Dzeko në fund të sezonit.

Çmimi i tij duhet të bjerë ndjeshëm, pasi ai ka mbushur 32 vjeç javën e kaluar, por mbetet në formë të mirë me 17 gola dhe pesë asistime në 37 ndeshje konkurruese këtë sezon.

Klubi italian mund ta lejoj largimin e boshnjakut nëse marrin një ofertë 25-30 milionë euro. /albeu.com/
Shtuar më 25/03/2018, ora 15:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori