Chelsea, dopio-goditje në janar (FOTO LAJM)

Demba Ba - Newcastle United
Pëlqej
Abonohuni për lajmet sportive me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Kampionët në fuqi të Europës për klube, Chelsea, kanë arritur marrëveshje me dy sulmuesë për t′i transferuar në "Stamford Bridge" gjatë merkatos së janarit.

Sulmuesi senegalez i Newcastle United, Demba Ba është transferimi i parë i "Bluve" të Londrës, ku zyrtarizimi i tijë pritet të bëhet me 1 janar, ndërsa pas sulmuesit afrikan, blu pritet të vishet edhe sulmuesi brazilian i Metalist Kharkiv Taison Freda. /albeu.com/
Shtuar më 31/12/2012, ora 14:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori