Chelsea dyfishon rezultatin ndaj Malmos (VIDEO)
Chelsea ka dyfishuar rezultatin ndaj Malmos në "Swedbank Stadion".

Ai që ka shënuar është sulmuesi, Olivier Giroud në minutën e 58'.

Ndeshaj po zhvillohet dhe është minuta e 63'. /albeu.com/
Shtuar më 14/02/2019, ora 22:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori