Chelsea e mbyll në avantazh pjesën e parë ndaj Sheffield United (VIDEO)
Është mbyllur 1-0 në favor të Bluve pjesa e parë mes Sheffield dhe Chelsea-t.

Ndeshja që po luhet në Bramall Lane është zhbllokuar në minutën e 43-të nga Mount.

Mesfushori i miqve ka finalizuar në mënyrën e duhur një aksion perfekt.
Shtuar më 07/02/2021, ora 21:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori