Chelsea e pret Burnleyn si trenin e fundit për në Champions
Chelsea vazhdon të shpresojë dhe Burnley është stacioni i fundit në garën për një vend në Champions League sezonin e ardhshëm.

Sot në mbrëmje në Turf Moor bluve u bën punë vetëm fitorja pasi kjo është një sfidë e prapambetur e javës së 31-të dhe në rast suksesi Chelsea do ta ngushtonte në vetëm 5 pikë, disavantazhin ndaj Tottenhamit të vendit të 4-ët.

4 javë përpara fundit të kampionatit Chelsea nuk ma se çtë humbasë. /albeu.com/
Shtuar më 19/04/2018, ora 09:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori