Chelsea eliminohet, Liverpool në finale (video)
Albeu.com
Liverpool eshte finalisti i pare i finales se Liges se Kampioneve. Ne ndeshjen qe perfundoi 1-0, per te dalur njeri fitues u ekzekutuan penalltite. Fati ishte ne anen e FC Liverpool i cili mundi Chelsea-n 4 -1. Shikoni videon me golin e ndeshjes dhe gjuajtjet e penalltive.Ndeshja 1-0


Penalltite: 4 - 1
Shtuar më 02/05/2007, ora 21:17
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori