Chelsea fillon bisedimet me Courtois për të rinovuar kontratën
Chelsean po mendon zgjatjen e kontratës me numrin 1 të portës Courtois.

Sipas mediave britani, lojtari ka refuzuar ofertën e parë për të refuzuar. Chelsea nuk ka ndërmend të heqë dorë dhe i ofron një tjetër rinivim.

Lojtari shikohet si një xhevahir nga tekniku italian, i cili këmbënguli për ta marrë dhe tek Juventus, por pa rezultat. / albeu.com /
Shtuar më 16/06/2017, ora 18:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori