Chelsea gjen zëvendësuesin e Contes
Ish trajneri i Juventusit dhe Kombëtares së Italisë, Antonio Conte, do të largohet këtë verë nga Chelsea.

Sipas “Daily Telegraph”, “Blutë e Londrës” e kanë identifikuar trajnerin e Tottenhamit, Mauricio Pochettino, si pasardhësin e Contes.

Nëse nuk arrin ta marrin argjentinasin nga Spursat, Luis Enrique dhe Thomas Tuchel janë disa alternativa të tjera për londinezët. /albeu.com/
Shtuar më 31/03/2018, ora 22:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori