Chelsea heq dora nga Kaka dhe Ibrahimovici
Albeu.com
Trajneri i Chelseat, Carlo Ancelotti, nuk ka gjasa të transferojë mesfushorin e Real Madridit, Leite Kaka, kurse nuk e do në ekip sulmuesin e Barcelonës, Zlatan Ibrahimoviq.
"Kaka do të përshtatej shumë mirë në sistemin tim të lojës, por ai nuk mund të vijë pasi Reali nuk dëshiron ta lirojë", ka thënë Ancelotti. "Çka më duhet Ibrahimoviqi kur në ekip kam Drogban, që shënon mbi 30 gola për një edicion", ka shtuar tekniku italian që drejtoi Chelsean drejt titullit në Premier League
Shtuar më 11/07/2010, ora 11:38
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori