Chelsea heq dorë nga Addidas për Nike
Zyrtarisht Chelsea ka prezantuar fanellën e re për sezonin 2017-2018.

Ajo që është vërejtur dhe që nuk u njoftua me parë nga londinezët është marrveshja e re me Nike. Britanikët kanë filluar një kontratë të re me Nike dhe informacionet për këtë marrveshje nuk janë publikuar.

Sipas The Mirror, Chelsea do të përfundojë rreth 60 milionë euro në sezon nga kompania sportive e cila so ti krijojë unifrmat për disa sezone me radhë. / albeu.com /
Shtuar më 17/06/2017, ora 22:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori