Bilanc i frikshëm viktimash, vetëm sot humbën jetën 20 shtetas nga COVID-19
Chelsea huazon Cahill në Janar
Klubi Chelsea do me shumë mundësi do ta largojë Kapitenin Gary Cahill. Mbrojtësi në ndeshjen e fundit ndaj Everton nuk u grumbullua nga teknkiku Sarri.

Ai këtë sezon ka zhvilluar vetëm një ndeshje me blutë e Londërs. Q
ë kur erdhi në Verë Mauricio Sarrri 32 vjecari e ka lënë gjatë gjithë kohës në stol madje lojtari ndjen pakënaqësi dhe kërkon të luajë rregullisht.

Mbetet të shihet merakato e janarit, teksa do të vendosë shumë të ardhmen e qëndërmbrojtësit shtatlartë.

Cahill u transferua në ‘’ Stamfrod Bridge’’ në vitin 2012 duke fituar gjithcka me Chelsin. /albeu.com/
Shtuar më 15/11/2018, ora 09:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori