Chelsea i bllokon transferimin tek United por jo tek rivali tjetër
Nemanja Matic, mesfushori i Chelseat, do të tentohet nga Arsenal.

Topçinjtë do të jenë të gatshëm, për të ofruar Alex Oxlade-Chamberlain. Kontrata e Chamberlain me Arsenal përfundon në 2018, përcjell Albeu.com.

Chelsea i ka mbllouar rrugën përfundimisht lojtarit për një kalim tek Manchester United dhe një kalim tek Arsenal dhe mund të pranohej pasi Chelsea do të prezantojë një ofertë zyrtare për Naingolian të Romës. /albeu.com/
Shtuar më 14/07/2017, ora 11:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori