Chelsea interesohet për mbrojtësin e talentuar të Leipzig
Chelsea po mendon që në merkaton e verës të bëj disa përforcime të bujshme.

Siç raporton "SPORT BILD", Blutë e Londrës po interesohen për mbrojtësin e talentuarLeipzig, Ibrahima Konate.

19-vjeçari ka një kontratë deri në vitin 2023 me klubin gjerman dhe se zor Leipzig do e lëshoj lehtë. /albeu.com/
Shtuar më 04/02/2019, ora 14:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori