Chelsea ka ofruar 45 milion euro për Pastoren
Pëlqej
Presidenti i Palermos, Maurizio Zamparini ka njoftuar se Chelsea ka bërë një ofertë për Javier Pastoren.The Sun raporton se vetë Zamparini pranon se Chelsea ka bërë një ofertë prej 45 milionë € për Pastore.

"Unë jam president dhe nuk do ta humbas gjakftohtësinë time, por është e qartë se klubet që dëshirojnë Pastoren, duhet të kenë fuqi ekonomike për të parashtruar një propozim", u shpreh Zamparini.

"Chelsea është njëri ndër klubet që ka lidhje , por duhet të presim se çfarë do të vendosë trajneri i saj Villas Boas. E njëjta gjë vlen për Juventus, edhe pse ata janë më pak të interesuar". /albeu.com/
Shtuar më 01/07/2011, ora 16:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori